» » Громада на Закарпатті об'єднавшись отримала cучасний медичний автомобіль

Громада на Закарпатті об'єднавшись отримала cучасний медичний автомобіль


Громада на Закарпатті об'єднавшись отримала cучасний медичний автомобільЗа роки Незалежності України накопичилось чимало соціально-економічних проблем в медичній галузі, зокрема і недостатньої наявності, так і невчасного оновлення медичних транспортних засобів. Сьогодні, медичні автомобілі по Україні часто застарілі, знаходяться в зношеному стані та постійно виходять з ладу, їх швидкість інколи не дозволяє оперативно та вчасно доставити пацієнта для надання медичної допомоги відповідними фахівцями з використанням спеціального обладнання та апаратури. Не виключенням є і Закарпатський регіон країни, Великоберезнянський район, який до того ж має тяжко доступні та складні за прохідністю гірські місця проживання людей.

Громада на Закарпатті об'єднавшись отримала cучасний медичний автомобільНа відміну від багатьох подібних ситуацій по Україні небайдужі люди до ситуації в Великоберезнянському районі, а саме Іван Микитич, Василь Сегеда, Олег Форнагель, які об’єдналися в прагненні розвитку власного регіону проживання залучивши до вирішення проблеми українську діаспору в Німеччині - Організацію Kolos E.V., Громадську Організацію «Зелена Смуга», Товариство Закарпатців у м. Києві та підтримки Великоберезнянської районної ради, в особі Голови Ярослава Шукаля спільно передали благодійно для населення регіону сучасний медичним автомобіль.

Європейського рівня медичний автомобіль, який буде оперативно транспортувати хворих людей у обласні заклади охорони здоров’я Ужгорода та Мукачева, має можливість підключення спеціального обладнання аби врятувати життя. «В автомобілі є можливість підключити реанімаційне і дихальне обладнання, наркозний апарат, що дозволить у разі потреби надати життєво необхідну допомогу пацієнту прямо в дорозі» – акцентував головний лікар Великоберезнянської районної лікарні, Василь Рогач.
Громада на Закарпатті об'єднавшись отримала cучасний медичний автомобільГромада на Закарпатті об'єднавшись отримала cучасний медичний автомобіль
«Жодних бюджетних коштів не було витрачено на даний сучасний медичний автомобіль, він безоплатно і безповоротно передається від німецької благодійної організації до Великоберезнянської районної лікарні. Однак частину витрат пов'язаних з передачею автомобіля та додаткового укомплектування взяли відповідальні мешканці нашого регіону - Іван Микитич, Василь Сегеда, Олег Форнагель до яких долучився і я безпосередньо» - зауважив Голова Великоберезнянської районної ради, Ярослав Шукаль.
Громада на Закарпатті об'єднавшись отримала cучасний медичний автомобільГромада на Закарпатті об'єднавшись отримала cучасний медичний автомобіль
Українська діаспора в Німеччині, а саме організація KOLOS E.V. та її Голова Дана Арнольд не тільки допомогли в привезенні та передачі медичного автомобіля, але й надали цінну гуманітарну допомогу для населення Великоберезнянського району. «Ми вже посадили зернятко в Німеччині та реалізували декілька масштабних проектів метою яких є українізація, популяризація культури, історії та загалом України в Європі. Цього разу ми в Україні посадили зернятко людяності, доброти, чесності задля того, щоб люди не розчарувалися. Ми долучилися до цього проекту, адже побачили не слова, а дії людей, які хочуть змінити ситуацію в Україні і нас це підштовхнуло допомогти. Я люблю свою країну і маю надію, що все буде краще» - акцентувала Голова організації KOLOS E.V., Дана Арнольд.
Громада на Закарпатті об'єднавшись отримала cучасний медичний автомобільГромада на Закарпатті об'єднавшись отримала cучасний медичний автомобіль
«Головна ціль була показати на цьому реалізованому проекті, щоб громади на місцях, в тому числі з реформами не чекали, а діяли, об’єднувалися та шукали можливості. Даний приклад демонструє при активності населення та бажанні є всі інструменти для вирішення проблем, які накопичились в нашій країні - минуючи часто поки неефективну бюрократичну систему держави. Даний медичний автомобіль, як результат об'єднання українців з різних куточків України та поза нею, наочно демонструє потенціал українців набагато більший, ніж ми можемо собі уявити, а коли ми об’єднуємося - ми в змозі подолати будь-які виклики. Хочете, аби щось змінилось, то змінюйте!» - наголосив учасник проекту, Голова Громадської організації «Зелена Смуга».
Громада на Закарпатті об'єднавшись отримала cучасний медичний автомобіль
«Частину необхідних витрат взяло на себе «Товариство Закарпатців у м.Києві», адже хоч ми й проживаємо та працюємо в столиці, нашою метою є не тільки збереження традицій Закарпаття, популяризація його етнічно-культурних особливостей, а й взаємопідтримка і захист своїх земляків» - зауважив учасник проекту та член Ради Товариства Закарпатців у м. Києві, Роман Мандула.
Громада на Закарпатті об'єднавшись отримала cучасний медичний автомобільГромада на Закарпатті об'єднавшись отримала cучасний медичний автомобіль
«Відчуваю відповідальність за розвиток, майбутнє і безпеку жителів Великоберезнянського району, адже це наша споконвічна земля, яку ми отримали у спадок від наших батьків та на якій ми проживаємо. Тепер маємо якісний та укомплектований медичний автомобіль для транспортування, надання вчасної та якісної медичної допомоги, який зможе зберегти здоров'я та врятувати життя нашим жителям у разі потреби» - додав учасник та співініціатор проекту, Іван Микитич.

Передача данного сучасного, укомплектованого медичного автомобіля районній Великоберезнянській лікарні є наочним прикладом для наслідування вирішення власних проблем іншими громадами в Україні та дій у власному регіоні проживання.

Информация
Для того, чтобы оставить комментарий, нужно зарегистрироваться на сайте и войти под своим логином.
Опрос

Делаете ли вы прививки от гриппа?